Hakkımızda

Mas Denetim ve Mali Müşavirlik bağlı olduğu mesleki oda ve birlikleri ile birlikte çalışmalarını 3568 sayılı yasa çerçevesinde yürütmektedir. Mükelleflerine, ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip eden tecrübeli , birikimli ve dinamik kadrosu ile Maliye Bakanlığından aldığı izinlere dayalı olarak, hizmet vermektedir.

Misyonumuz; hızla gelişen ve dünyayla adaptasyon sürecini yaşayan Türkiye ekonomisinde faaliyet gösteren mükelleflerine / müşterilerine uluslararası kalitede danışmanlık ve denetim hizmetini gelişen teknoloji ile birlikte en hızlı, en doğru ve en ayrıntılı şekilde şeffaf ve kontrol edilebilir düzeyde bilgi paylaşımı esası ile sunmaktır.

Vizyonumuz ; Mas Denetim ve Mali Müşavirlik için bilgi, deneyim ve şeffaflık esas çalışma ilkeleri olup; Dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri takip ederek birikimli ve dinamik kadrosu ile hizmet kalitesini daha da artırmak için çalışmalarına ve gereken yatırımlarına devam etmektedir.

Bu çalışmalar ışığında ülkemizin en önemli atılımlarından birisi olan ''Girişimcilik'' alanında destek ve teşvikler ile ekonomimizin lokomotifi olarak görülen bu konuda da gerekli titizlik ve hassasiyet ile çalışmalarına devam etmektedir.

Mas Denetim ve Mali Müşavirlik , muhasebe ve denetim hizmetlerinde; yeni bir bakış açısı ve iletişim anlayışı ile çalışmalarını sürdürerek hızla büyümektedir.

Saygılarımızla..

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi